Virtuvės baldai

Virtuvė

Virtuvėje susitinka ne tik šeimos nariai, bet visos stichijos – ugnis ir vanduo, karštis ir šaltis. Todėl šiai erdvei būtini patogūs baldai, pasiruošę atlaikyti virtuvės eksperimentus ir kitus išbandymus. Tokie yra ALANTO suprojektuoti ir pagaminti virtuvės baldų komplektai, atradę savo vietą tūkstančių lietuvių namuose. 

Modernios

Klasikinės

Industrinės

Patirtis

ALANTO komanda per daugiau nei trisdešimt veiklos metų jau įgyvendino šimtus individualių virtuvės baldų užsakymų. Sukaupę tokią patirtį, susipažinome ir su svarbiausiomis gudrybėmis, kaip kuo geriau išnaudoti virtuvės erdvę, kartu įgyvendinant akį džiuginančius bei laikui nepavaldžius sprendimus. Visuose įrengimo etapuose esame lankstūs, kruopštūs ir įsiklausantys į klientų poreikius.

Daugybė pasirinkimų

Mūsų virtuviniai komplektai – klientų norų atspindžiai, kuriems įgyvendinti pasitelkiame naujausias technologijas ir iš patikimų tiekėjų gautas medžiagas. Kad galėtume padėti įrengti išskirtinius interjerus, kuriems reikalingos skirtingos tekstūros, spalvos ir medžiagiškumas, dirbame su įvairiausiomis medžiagomis ir nuolat žvalgomės naujovių. Įgyvendiname ir įvairius daiktų laikymo sprendimus, integruojame buitinę techniką bei padedame sukurti tokią erdvę, kurioje būtų jauku ne tik gaminti, bet ir tvarkytis.

Pagalba priimant sprendimus

Galiausiai, esame patyrę partneriai ne tik gamybos, bet ir rinkimosi procese. Žinome, kaip sunku gali būti priimti sprendimą, koks virtuvinis komplektas labiausiai tiks Jūsų interjerui. Todėl ALANTO dizaineriai visuomet pakonsultuos, o kiti komandos nariai pasirūpins patalpų išmatavimu, atsakingu suprojektavimu, gamyba ir įgyvendinimu. Patarsime, koks baldų išdėstymas Jūsų erdvėje padės išlaikyti tvarką virtuvėje, kaip maksimaliai išnaudoti darbinius paviršius ar kokias tekstūras lengviausia prižiūrėti.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.