Virtuvės baldai

Virtuvė

Virtuvėje susitinka ne tik šeimos nariai, giminaičiai ir draugai, bet visos stichijos – ugnis ir vanduo, karštis ir šaltis. Todėl šiai erdvei būtini patogūs baldai, pasiruošę atlaikyti virtuvės eksperimentus ir kitus išbandymus. Tokie yra ALANTO suprojektuoti ir pagaminti virtuvės baldų komplektai, atradę savo vietą tūkstančių lietuvių namuose.

Rinktis ALANTAS virtuvės baldus verta, nes

… laikytis aukščiausios kokybės standartų – mūsų prioritetas. Bendra virtuvės baldų kokybė priklauso nuo daugybės veiksnių: tiek nuo baldų medžiagos ir priemonių pasirinkimo, tiek nuo gamybos technologijų pritaikymo, tvirtos konstrukcijos, tiek nuo paties meistro profesionalumo. Virtuvė – ypatinga namų erdvė, kurioje praleidžiama nemaža kasdienybės dalis. Todėl tam, kad virtuvė kuo ilgiau džiugintų savo funkcionalumu, puikiu (nepakitusiu) įvaizdžiu, virtuvės baldai turi būti atsparūs drėgmei, šilumai ir įvairių naudojamų cheminių medžiagų ar priemonių poveikiui. O montavimo darbai turi būti atlikti tik patyrusių meistrų. Tik visų šių veiksnių tarpusavio balansas gali užtikrinti aukščiausios kokybės rezultatus.

visada žengiame su naujausiomis tendencijomis. Kasmet baldų gamybos rinkoje  atsiranda vis naujų medžiagų, pasižyminčių unikaliomis eksploatacinėmis savybėmis, dažnai tobulėja furnitūra, medžiagų apdirbimo modeliai ir technologijos, stebina virtuvės buitinės technikos netikėti sprendimai, vyksta dizaino tendencijų pokyčiai. Mūsų komanda nuolat domisi naujovėmis, pritaiko jas savo įgyvendinamuose projektuose ir džiaugiasi kiekvienam klientui galėdama pasiūlyti tai, kas geriausia ir naujausia rinkoje.

… visada esame pasiruošę padėti priimti geriausius ir tinkamiausius sprendimus. Puikiai suprantame, kad klientams, kasdien nesusiduriantiems su baldų rinkos ypatumais, labai sunku (o gal net ir neįmanoma) žinoti, ką pasirinkti geriausia, vertingiausia ar ekonomiškai naudingiausia. Todėl be virtuvės baldų specialisto pagalbos (žinių, įgūdžių ir patirties) suprojektuoti tinkamus baldus, atitinkančius šių dienų reikalavimus, pritaikyti baldų pramonės pasiekimus, tampa nemenku iššūkiu. Viskas – nuo projektavimo iki montavimo – vyks sklandžiau, jei darbus atliks patyrę meistrai ir savo srities profesionalai.

… nuolat investuojame į mūsų darbuotojų mokymą ir kvalifikacijos kėlimą, kad užtikrintume aukščiausią darbo kokybę ir naujausių technologijų pritaikymą gamyboje. Mūsų gamybos procesas yra griežtai kontroliuojamas ir nuolat tobulinamas, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas gaminys atitiktų aukščiausius standartus.

Modernios

Klasikinės

Industrinės

Patirtis

ALANTO komanda per daugiau nei trisdešimt veiklos metų jau įgyvendino šimtus individualių virtuvės baldų užsakymų. Sukaupę tokią patirtį, susipažinome ir su svarbiausiomis gudrybėmis, kaip kuo geriau išnaudoti virtuvės erdvę, kartu įgyvendinant akį džiuginančius bei laikui nepavaldžius sprendimus. Išmokome įgyvendinti ir sudėtingiausius projektus, sėkmingai susidorodami su jų metu kylančiais iššūkiais. Visuose įrengimo etapuose esame lankstūs, kruopštūs ir įsiklausantys į klientų poreikius. Mūsų komandos manymu, baldų gamintojų patirtis turėtų būti vienas iš svarbiausių kriterijų, renkantis virtuvės baldų gamybos paslaugą. Būtent nuo baldų gamintojų profesionalumo, nulemto patirties, priklauso galutinis rezultatas, interjero įvaizdis ir netgi kasdienybės komfortas. Mūsų, kaip baldų gamintojų, patirtis grįsta ne tik žiniomis ir techniniais įgūdžiais, bet ir kūrybiškumu, ypatingu dėmesiu kokybei, šiuolaikišku požiūriu bei gebėjimu suprasti kiekvieno kliento poreikius.

Daugybė pasirinkimų

Mūsų virtuviniai komplektai – klientų norų atspindžiai, kuriems įgyvendinti pasitelkiame naujausias technologijas ir iš patikimų tiekėjų gautas medžiagas. Kad galėtume padėti įrengti išskirtinius interjerus, kuriems reikalingos skirtingos tekstūros, spalvos ir medžiagiškumas, dirbame su įvairiausiomis medžiagomis ir nuolat žvalgomės naujovių. Įgyvendiname ir įvairius daiktų laikymo sprendimus, integruojame buitinę techniką bei padedame sukurti tokią erdvę, kurioje būtų jauku ne tik gaminti, bet ir tvarkytis. Plačios virtuvės baldų pasirinkimo galimybės – nuo modernių iki klasikinių, nuo minimalizmo iki ištaigingų detalių – leidžia įgyvendinti pačias įvairiausias, išskirtiniausias ir, kartais, sudėtingiausias virtuvės interjero vizijas. Mes siūlome ir nestandartinius sprendimus, kurie pritaikomi prie specifinių klientų pageidavimų, pavyzdžiui, mažų virtuvės erdvių optimizavimo ar unikalių dizaino elementų integravimo. Mūsų komanda galimybę rinktis virtuvės baldus iš daugybės skirtingų variantų sukūrė tam, kad galutinis rezultatas – virtuvės interjeras – atitiktų ne tik estetinius, bet ir praktinius kliento poreikius, asmeninį skonį bei gyvenimo būdo subtilybes.

Pagalba priimant sprendimus

Galiausiai, esame patyrę partneriai ne tik gamybos, bet ir rinkimosi procese. Žinome, kaip sunku gali būti priimti sprendimą, koks virtuvinis komplektas tinkamiausias Jūsų interjerui. Todėl ALANTO dizaineriai visuomet pakonsultuos, o kiti komandos nariai pasirūpins patalpų išmatavimu, atsakingu suprojektavimu, gamyba ir įgyvendinimu. Mūsų konsultantai taip pat gali padėti pasirinkti tinkamus spalvų derinius, apšvietimo sprendimus ir buitinės technikos integravimo galimybes, siekiant sukurti harmoningą ir funkcionalią virtuvės aplinką. Patarsime, koks baldų išdėstymas Jūsų erdvėje padės išlaikyti tvarką virtuvėje, kaip maksimaliai išnaudoti darbinius paviršius ar kokias tekstūras lengviausia prižiūrėti. Jei turėsite kitų klausimų – visuomet stengsimės į juos atsakyti. Kiekvienas baldas, kurį mes sukuriame – darni individualaus projekto dalis, puikiai deranti su visuma. Kiekvienam buvusiam, esamam ir būsimam klientui sakome AČIŪ, kad pasitikite mūsų meistriškumu ir renkatės mūsų gamybos baldus. Dedame visas pastangas, kad mūsų kurti virtuvės baldai padėtų Jums sukurti ypatingą virtuvės erdvę, pritaikytą prie asmeninio gyvenimo ritmo ir poreikių.

Virtuvės baldai mūsų darbų galerija

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.