Vaiko kambario baldai

Vaikai

Vaiko kambario baldai yra labai svarbūs, nes jie turi užtikrinti saugumą, funkcionalumą ir estetiką. ALANTAS siūlo įvairius vaiko kambario baldus, kurie atitinka aukštus kokybės ir saugumo standartus. Baldai yra pagaminti iš kokybiškų ir ilgaamžiškų medžiagų yra suprojektuoti taip, kad patenkintų tiek vaikų, tiek suaugusiųjų poreikius. Verta paminėti ALANTO baldai taip pat yra įvairių spalvų ir dizainų, todėl lengvai pritaikysite baldus prie bet kokio vaiko kambario interjero stiliaus.

Renkantis tinkamus vaiko kambario baldus, svarbu atsižvelgti į vaiko amžių, pomėgius ir asmenybę, kad sukurtas interjeras būtų tiek funkcionalus tiek ir įkvepiantis. Pavyzdžiui, moduliniai baldai suteikia lankstumo keičiant kambario išdėstymą, o rašomasis stalas su pakeliamu stalviršiu gali prisitaikyti prie vaiko augimo. Be to, spalvų pasirinkimas ir papildomų akcentų, pavyzdžiui, sienų lipdukų ar minkštųjų žaislų, pridėjimas gali pagyvinti kambario atmosferą. Kiekviename sprendime slypi galimybė lavinti vaiko estetinį suvokimą ir skatinti jo emocinę gerovę.

Rūpestingai parinkti baldai gali tapti ilgametėmis investicijomis į vaiko asmeninę erdvę, todėl verta atkreipti dėmesį į jų saugumą, patvarumą ir galimybę prisitaikyti prie besikeičiančių vaiko poreikių. Investicija į tinkamus vaiko kambario baldus yra pasirinkimas turintis ilgalaikę vertę.

Stilius

Moderni klasika

Medžiagos

Dažyta plokštė ir ąžuolo faneruotė

Rankenėlės

Aukso spalvos

Stalčiai

Su lėto uždarymo funkcija

Projektas

Butas Šnipiškėse

 

Jaukus mergaitės kambarys su itin talpia spinta, rašomuoju stalu ir erdve žaidimams. Puikus išplanavimas, medžiagų parinkimas ir spalvų derinys. Tai ne tik vaiko kambario baldai, bet ir augančių vaikų gyvenimo dalis.

ROSE

Stilius

Modernus

Medžiagos

Laminuota plokštė (LMDP)

Rankenėlės

Atidarymas nuo paspaudimo

Stalčiai

Su atmetimo funkcija

Projektas

Butas Antakalnyje

 

Subtilaus dizaino vaiko kambarys, kuris tinka tiek mažyliams, tiek paaugliams. Ryškios spalvos tekstilė papildo tamsius baldus, suteikia žaismingumo. Rūbų spinta šiuo atveju integruota nišoje ir susilieja su siena, tampa tarsi nematoma.

YELLOW

Stilius

Modernus

Medžiagos

Ąžuolo faneruotė (lukštas)

Rankenėlės

Išfrezuotos

Stalčiai

Su lėto uždarymo funkcija

Projektas

Namas Avižėniuose

 

Šie nestandartiniai vaiko kambario baldai pagaminti iš natūralaus ąžuolo lukštu dengtos baldinės plokštės. Jie puikiai dera prie ryškių dizaino elementų, spalvotos tekstilės ir modernių apšvietimo sprendimų.

GREEN

Stilius

Modernus

Medžiagos

Dažyta plokštė ir ąžuolo faneruotė

Rankenėlės

Išfrezuotos ir aukso spalvos

Stalčiai ir lankstai

Su lėto uždarymo funkcija

Projektas

Butas Šnipiškėse

 

Kambarys paaugliui, kur derinamos tamsiai mėlyna ir šviesiai pilka spalvos. Nedidelėje erdvėje telpa viskas: talpi rūbų spinta, rašomasis stalas, knygų lentyna ir lova. Kviečiame pasinaudoti ALANTO dizainerių paslaugomis ieškant geriausių sprendimų!

BLUE

Stilius

Modernus

Medžiagos

Dažyta plokštė ir laminuota plokštė

Rankenėlės

Juodos ir sendintas alavas

Lankstai ir stalčiai

Su lėto uždarymo funkcija

Projektas

Namas prie Žaliųjų ežerų

 

Nestandartinis vaiko kambarys palėpėje, kur derinamos gan solidžios spalvos – juoda ir balta. Žaismingumo suteikia ryškūs tekstilės aksesuarai, dekoro elementai, knygos. Nestandartinių baldų gamyba – ALANTO specializacija!

BLACK

Stilius

Modernus

Medžiagos

Medžio dulkių ir laminuota plokštės, ąžuolo faneruotė

Rankenėlės

Juodos matinės

Lankstai

Su atmetimo funkcija

Projektas

Namas Gulbinėliuose 2

 

Kambarys tinkantis tiek mergaitei, tiek berniukui: pilkos spalvos baldai su dideliu rašomuoju stalu, knygų lentyna ir erdvia spinta. Abejonių nepalieka puikus sprendimas sieną dekoruoti praktiška MDF plokšte.

INDIGO

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.