Sienų dangos

Sienos

Sienos ir jų dekoras – viena svarbiausių interjero detalių. ALANTAS siūlo įvairius sienų dangos variantus, tokius kaip medžio lukšto ar dažytos plokštės, kurios gali būti pritaikytos skirtingiems interjero stiliams. Medžiagos ir spalvos gali būti pasirinktos pagal individualius poreikius ir pageidavimus, kad būtų sukurtas norimas dizainas. ALANTAS taip pat siūlo išfrezuotus griovelius, kurie suteikia sienoms papildomą struktūrą ir gali būti pritaikyti prie bet kokio dizaino. Mūsų sienų dangų variantai suteikia galimybę individualizuoti erdves ir sukurti jaukų ir patrauklų interjerą.

Stilius

Modernus

Dekoras

Išfrezuotos juostelės

Medžiaga

Ąžuolo faneruotė arba dažyta plokštė (MDF)

 

Sienos ir jų dekoras – viena svarbiausių interjero detalių. ALANTAS siūlo nuobodžias dažytas ar tapetuotas sienas pakeisti šiuolaikiškomis. Medžio lukšto arba dažytos plokštės sienų dangos gali būti dažomos įvairiomis spalvomis bei pagražinamos išfrezuotais grioveliais.

GROOVES

Stilius

Modernus

Dekoras

Klijuoti atskiri faneruotės/MDF lakštai

Medžiaga

Ąžuolo faneruotė arba dažyta plokštė (MDF)

 

Natūralaus medžio lukšto sienelėms nesunku suteikti norimą spalvą – jas galima beicuoti ar dažyti, ir taip priderinti prie esamo interjero. Skydų dydis parenkamas pagal sienos išmatavimus, o kaip alternatyva ąžuolo faneruotei, siūloma ir dažyta plokštė.

PANELS

Stilius

Modernus

Dekoras

Klijuotos pasirinkto pločio juostelės

Medžiaga

Ąžuolo faneruotė arba dažyta plokštė (MDF)

 

Iš siaurų juostelių suklijuota sienos danga šiuo metu itin madinga. Medžiagų ir spalvų pasirinkimas leidžia sukurti norimą stilių ir priderinti prie namų dizaino.

VERTICALS

Stilius

Modernus/klasikinis

Dekoras

Rėmelis (filingas)

Medžiaga

Dažyta plokštė (MDF) su pasirinktu filingu

 

Ši sienos danga pagaminta iš dažytos plokštės su rėmeliu. Pastarasis naudojams kaip pagrindinis dekoro elementas, kuris tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui.

PROFILES

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.