Kiti baldai

Baldai

Dažniausia užduotis baldų gamintojams – interjerą paversti spalvų ir tekstūrų derme, kartu užtikrinant, jog namuose tvarką ir jaukumą palaikyti bus paprasta. Todėl gamindami vaikų kambario baldus, sienų dangas, knygų lentynas ir kitus baldus ypač didelį dėmesį skiriame projektavimo pagal individualius klientų poreikius procesui.

Vonios baldai

Knygų lentynos

TV spintelės

Namų biuras

Sienos dangos

Vaiko kambario baldai

Didžiulė sprendimų įvairovė

Kurdami vaikų kambario baldus, patarsime, kaip išsirink sprendimą, kuris lūkesčius aktų ir vaikams augant. Mielai pakonsultuosime, kokias medžiagas paprasta valy, o kurios – atlaikys visus įbrėžimus ir vaikišką šėlsmą.
Gamindami kitus baldus, pavyzdžiui, knygų lentynas ar daiktų laikymo sistemas, įsiklausysime į Jūsų pageidavimus ir pasiūlysime variantus, kurie derės su interjero vizija, jūsų biudžetu bei aks reikalavimus kokybei.
Taip pat gaminame ir sienų dangas. Tai – būdas sukur unikalų interjerą, visą arba dalį sienos dekoro pakeičiant medžio danga. Tokios sienos išskirnumas – neįprasta tekstūra bei galimybė išgau norimą erdvinį efektą ar raštus.

Kokybės garantas

Visos medžiagos, kurias baldų gamybai naudoja ALANTAS – jau pakrintos mūsų specialistų. Todėl galėsite rinks iš plataus spalvų ir tekstūrų spektro, kuris padės sukur ksliai tokį interjerą, apie kokį svajojote.

Savo klientams siūlome ne tik profesinalų požiūrį į dizainą, bet ir maksimaliai aukštą kokybę.

Kokybė - mūsų tikslas kasdieniniuose procesuose ir rezultate!

Vertybės vardan kliento

Kad ir kokį baldą pasirinksite, galite bū kri, jog ALANTO komanda pasitelks visą savo 30+ metų par tam, kad sukurtų kokybišką ir ilgaamžį produktą. Stengiamės, kad kiekvienas klientas pajustų mūsų pasirengimą į procesą žvelg lanksčiai ir tuo pačiu eksperškai.

Susisiekite su Jūsų mieste dirbančiu ALANTO dizaineriu ir gaukite nemokamą konsultaciją. Siūlomų baldų gausa Jus nustebins, o gautas rezultatas - nudžiugins.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.