Apie mus

Apie mus

ALANTAS – baldų gamintojai, kurių tikslas, kad kiekviena vizija taptų realybe.

Nuo pat veiklos pradžios ALANTAS rūpinasi aukščiausios kokybės baldų gamyba namams ir verslui. Pagrindinė įmonės veikla – nestandartinių baldų projektavimas, gaminimas ir montavimas. Mūsų klientai ALANTO specialistų rankoms patiki virtuvės baldų komplektų, spintų, biuro, vonios ir svetainės baldų užsakymus

Nesvarbu, gaminame vienetinį užsakymą privačiam klientui ar didelės apimties užsakymus įmonėms ar nekilnojamojo turto vystytojams – kiekvienam projektui taikome aukščiausius kokybės reikalavimus. Mūsų veikloje ypač svarbus individualus dėmesys ir lankstūs sprendimai, todėl savo daugiau nei 30-ties metų patirtį pasitelkiame tam, kad net išrankiausiems klientams padėtume sukurti svajonių namus. Mums padeda ir inovatyvus požiūris, kurio dėka visuomet galime pasiūlyti medžiagas ir sprendimus, atitinkančius naujausias tendencijas.

Įmonė įkurta

1991

Darbuotojų skaičius

80+

Gamybinių patalpų plotas

7000 kv.m

Eksporto kryptys

5

Kokybiški ir funkcionalūs sprendimai jūsų namams ir verslui

Apie baldus

Play Video

ALANTO specialistų darbu pasitiki klientai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Didžiuojamės, kad mus jau pasirinko lyderiaujančios interjero prekių įmonės, valstybinės įstaigos ir verslai. Tai – įrodymas, jog mūsų klientų erdves puošia ne tik gražūs ir funkcionalūs, bet ir pasaulinius kokybės standartus atitinkantys baldai.

Šiuo metu didelę dalį savo produkcijos įmonė eksporutoja į Švediją, Norvegiją ir Islandiją. Baldai taip pat vyksta į Prancūziją, Daniją ir kitas europos šalis. Kasmet pagaminame tūkstančius baldų komplektų individualiems namams, verslo įmonėms, mokykloms, kavinėms. Mūsų ilagametė patirtis - privalumas, kuriuo norime dalintis.

Turite išskirtinę viziją, bet nežinote, ar pavyks ją įgyvendinti? Patyrę ALANTO dizaineriai visuomet pasiruošę pakonsultuoti, patarti bei pasiūlyti Jums tinkamiausią sprendimą, išmatuoti patalpas, suprojektuoti ir sumontuoti kokybiškus baldus.

Susisiekime

Paverskime Jūsų viziją realybe!

    Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.