Spintos ir drabužinės

Spintos

Talpi, patogi, erdvi, aukšta, stilinga, neišeinanti iš mados – spintoms bei drabužinėms reikalavimų visuomet labai daug. ALANTO baldų ekspertai žino, kaip kiekvieną iš jų paversti realybe. Savo pažadą jau ištesėjome šimtus kartų, įrengdami spintas ir drabužines klientams iš visos Lietuvos.

Modernios

Drabužinės

Klasikinės

Kiekvienam interjerui

Projektuojame įvairių tipų spintas: stumdomomis durimis ar varstomas, pritaikytas drabužiams ar daiktų laikymui, pastatomas ar integruotas į nišas. Drabužinėms kuriame pagal klientų norus suprojektuotas daiktų laikymo sistemas, kurios padeda palaikyti tvarką. Priklausomai nuo to, kokią interjero viziją turite, Jūsų spintą galime paversti išskirtiniu namų stiliaus elementu, pasitelkdami spalvas ir tekstūras, arba sukurti vientisumo įspūdį, rinkdamiesi neutralius tonus ir atkartodami kitus interjero elementus.

Baldų gamybos ekspertai

Jau daugiau nei 30 metų gamindami kokybiškus baldus, įsitikinome, kad kiekvieniems namams reikia unikalių sprendimų. Kad ir kokios sudėtingos konstrukcijos prireiktų Jūsų gyvenamajai erdvei, mūsų specialistai pasistengs, kad rezultatas viršytų lūkesčius. Mielai patarsime, kokias medžiagas ar technologijas pasirinkti, kad naujasis baldas taptų interjero puošmena, o kasdienis jo naudojimas teiktų džiaugsmą.

Jūsų partneriai

ALANTO komanda gali pasirūpinti visais spintos ar drabužinės gamybos etapais. Mūsų dizaineriai padės išsirinkti tinkamiausią sprendimą ir jį suprojektuos. Tuomet, naudodamiesi moderniais įrenginiais, pagaminsime baldo elementus ir, galiausiai, sumontuosime spintą ar drabužinę Jūsų namuose. Šiame procese stengsimės, kad jaustumėte mūsų palaikymą ir lankstų požiūrį bei gautumėte baldus, kurie Jus džiugins dar daugelį metų.

Spintų ir drabužinių galerija

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.