baldai verslams

Verslui

Baldai Verslui

Kviečiame įmones ir įstaigas tapti mūsų verslo klientais! Stipriai išplėtęs gamybos apimtis ir atnaujinęs gamybos procesus, ALANTAS dėmesį telkia į didelės apimties nestandartinių  baldų užsakymus, komponentų bei serijinių baldų gamybą.

Novatoriškas požiūris

Patikėkite savo darbuotojų ir klientų komfortą ALANTO baldų ekspertams. Tam, kad galėtume įgyvendinti net sudėtingiausius užsakymus, išplėtėme gamybos apimtis, atnaujinome procesus ir pasiruošėme didelės apimties nestandartinių baldų, komponentų bei serijinių baldų gamybai. Pasirūpinsime visais jūsų komercinio projekto etapais — nuo dizaino iki sumontavimo.

JOGOS STUDIJA

Naudojamos medžiagos

Laminuota (LMDP) ir dažyta dulkių plokštė (MDF), natūralus ąžuolo lukštas

Rankenėlės

Išfrezuotos ir juodos matinės

Stilius

Modernus

 

Tikra ramybės oazė, kurioje baldai sukuria jaukumo ir švaros atmosferą. Natūralių spalvų medžiagos, konstrukciškai nesudėtingi sprendimai ir išbaigta interjero koncepcija. ALANTAS džiaugiasi galėjęs prisidėti prie šios jogos studijos sukūrimo. Jei ieškote baldų savo verslui – susisiekite.

BARAS

Naudojamos medžiagos

Laminuota plokštė (LMDP), natūralus ąžuolo lukštas

Rankenėlės

Juodai dažytas metalo profilis

Stilius

Industrinis

 

ALANTAS turi patirties gaminant kavinių ir restoranų baldus. Ne viena Lietuvos maitinimo įstaiga džiaugiasi mūsų baldais, kurie kiekvienam projektui buvo pritaikyti individualiai. Kviečiame bendradarbiauti!

LAIKRODŽIŲ PARDUOTUVĖ

Naudojamos medžiagos

Ąžuolo masyvas, ąžuolo lukštu dengta plokštė, stiklas

Rankenėlės

Matinis chromas

Stilius

Klasikinis

 

Šio projekto išskirtinumas – prabangios medžiagos. Natūrali ąžuolo mediena ir stiklas puikiai dera, o integruotas apšvietimas paryškina baldų subtilumą. Vitrininės lentynos, spintelės prekėms, stalai bei kiti parduotuvių baldai pagal Jūsų poreikius.

RŪBŲ PARDUOTUVĖ

Naudojamos medžiagos

Ąžuolo masyvas, laminuota plokštė (LMDP)

Rankenėlės

Juodai dažytas metalo profilis

Stilius

Modernus

 

Kasos stalai, kabyklų konstrukcijos, dekoratyvinės sienelės ir kitos eksponuojamų daiktų laikymo sistemos. Baldai parduotuvėms, jų pristatymas ir sumontavimas. Susisiekite!

SAVITARNOS BARAS 1

Naudojamos medžiagos

Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)

Rankenėlės

Juodai dažytas metalo profilis

Stilius

Industrinis

 

Industrinio stiliaus baras, kuriame drąsiai derinami tamsių spalvų baldai ir betono paviršiai. Tai naujos kartos verslas, kuriam baldus kūrė profesionalūs dizaineriai, o gamyba rūpinosi ALANTAS.

SAVITARNOS BARAS 2

Naudojamos medžiagos

Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)

Rankenėlės

Juodai dažytas metalo profilis

Stilius

Industrinis

 

Kavinių ir barų baldai įvairių stilių interjerams. Rekomenduojame naudoti laminuotus paviršius, kurie bendro naudojimo erdvėse yra atsparesni ir patvaresni. Turite viziją, reikia baldų – susisiekime.

Alantas verslui

Verslas – verslui, nauja ALANTO sritis. Stipriai išplėtusi gamybos apimtis ir atnaujinusi gamybos procesus, įmonė didelį dėmesį telkia į didelius standartinių badų užsakymus, komponentų bei serijinių baldų gamybą.

Kokybė

Veikiame vadovaudamiesi principu, jog klientams ypač svarbus lankstus baldų gamintojo požiūris ir atsidavimas aukščiausiems kokybės standartams. Būtent kokybiškų baldų gamyba jau rūpinamės daugiau nei 30 metų. Dabar jau galime džiaugtis, kad ALANTO kokybę įvertina ne tik klientai Lietuvoje, bet ir užsienyje. Mūsų darbų galima rasti Šveicarijoje, Skandinavijoje ir kitose šalyse.

Inovacijos

ALANTO veikloje taip pat svarbus novatoriškas požiūris, todėl mūsų komanda nuolat tobulėja, susipažįsta su naujomis technologijomis, medžiagomis ir dizaino tendencijomis. Jas pristatome ir klientams, kurių norus verčiame realybe.

Sprendimai - visiems

Mumis pasitiki įvairiuose sektoriuose veikiančios įmonės ir įstaigos: nuo baldų interjero sprendimų tiekėjų, kuriems reikalingi baldų komponentai, iki mokyklų, sporto klubų, prekybinių įmonių, aptarnavimo sektoriaus ar biuruose įsikūrusių korporacijų. Kiekvienam klientui galime pasiūlyti 100 % jų poreikius atitinkančius sprendimus ir paslaugų paketą.

Bendradarbiaukime

Esame pasiruošę išgirsti ir Jūsų viziją. Susisiekite su mumis ir ne tik pateiksime Jums paslaugų kainos įvertinimą, bet ir pakonsultuosime, jei turite klausimų dėl projekto įgyvendinimo eigos, sprendimų pasirinkimo ar dizaino.

Susisiekime

Užpildykite užklausos formą arba susisiekite

    Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.