Drabužinės

Drabužinės

ALANTAS gaminamos drabužinės yra ne tik kokybiškos, bet ir puikiai tinka moderniam ar klasikiniam interjero dizainui. Rafinuoti ir subtilūs drabužinių dizainai suteikia prabangos jausmą ir atskleidžia jūsų interjero išskirtinumą.

ALANTO drabužinės yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą, o skirtingos formos ir spalvos leidžia lengvai pritaikyti drabužines prie jūsų erdvės poreikių ir skonio.

Rinkitės ALANTAS gaminamas drabužines, jei …

… jus domina išskirtinis dizainas. Mūsų gaminamos drabužinės yra išskirtinio ir modernaus dizaino, kuris bet kokiais erdvei gali suteikti elegantiškumo ar būti unikalia interjero detale. Kiekviena drabužių spinta kuriama atsižvelgiant į kliento išsakytus norus, poreikius ir pageidavimus. Bet sukurti drabužinę, kuri išsiskirtų iš masinės gamybos produktų, yra mūsų išskirtinumas.

… norite daugybę metų naudotis kokybiškais baldais. Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, todėl drabužinės, net ir naudojamos daugybę metų, ne tik nepraranda savo funkcionalumo, bet ir išsaugo puikią išvaizdą. Naudojamos patvarios medžiagos ir kokybiški elementai sudaro tvirtą konstrukciją, kuri užtikrina, kad drabužinė tarnaus jums ilgą laiką.

… prioritetą teikiate funkcionalumui. Mūsų drabužinės ne tik puikiai atrodo, bet ir yra itin funkcionalios, atitinkančios klientų poreikius. Įvairaus dydžio ir gylių, pageidaujamų matmenų skyriai ir skyreliai, ištraukiamos ir perkeliamos lentynos, norimo dizaino išorinės durys – tai tik dalis mūsų galimybių. Drabužių spintas gaminame taip, kad drabužiai ir kiti daiktai būtų tvarkingai sudėti ir visada lengvai pasiekiami.

… jums reikalingas individualus sprendimas. Suprantame, kad kiekvienas gyvenamoji erdvė yra unikali, o klientas ir jo norai – išskirtiniai. Todėl mūsų drabužių spintos yra projektuojamos atsižvelgiant į kliento asmeninius poreikius. Galite pasirinkti spalvą, medžiagą ir dizaino detales, kurios atitiks jūsų skonį ir interjero stilių.

Be to, esame atsakingi ir rūpinamės ne tik jūsų namų tvarka, bet ir gamta. Todėl visada stengiamės naudoti aplinkai draugiškas medžiagas ir technologijas, siekdami sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Rinkitės ALANTA gaminamas drabužines, jei pageidaujate ne tik išskirtinio dizaino, bet ir aukštos kokybės baldų. Mes, kaip patikima baldų gamybos įmonė, rinkoje veikianti jau kelis dešimtmečius, sukursime jūsų namams išskirtinį drabužių laikymo sprendimą, derantį su estetika ir praktiškumu.

Rinkitės mūsų gaminamus baldus, jei vertinate kokybę, dizainą ir funkcionalumą. Mes kuriame sprendimus, kuriais galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Apsilankykite pas mus ir kartu sukurkime tinkamiausius baldus jums ir jūsų aplinkai.

Drabužinių išplanavimas ir medžiagiškumas parenkamas kiekvienam klientui individualiai. Visi užsakantys rūbinės baldus, gali rinktis lentynų ir stalčių kiekį, baldų spalvas, jų išdėstymą ir stilių Būtent drabužinės yra šių dienų numeris 1 rūbų sandėliavimo planavime. Nepraleiskite progos susikurti savo svajonių drabužinę kartu su ALANTO baldų fabriku.

WALK-IN

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.