Industriniai virtuvės baldai

Virtuvė

ALANTAS gaminamos industrinės virtuvės yra sukurtos taikant minimalistinio pramoninio stiliaus elementus ir pagamintos tik iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių jų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Siūlome platų industrinių virtuvių pasirinkimą, pritaikytą skirtingiems poreikiams ir skoniams. Mūsų gaminamos virtuvės yra ne tik stilingos, bet ir funkcionalios, todėl jos tinka tiek namams, tiek komercinėms patalpoms.

Drąsiai rinkitės mūsų gaminamus industrinės virtuvės baldus, jei …

… ieškote ne tik funkcionalumo, bet ir stiliaus, kuris išsiskirtų iš kitų. Mes, įkvėpti industrinių erdvių estetikos ir modernios šiuolaikinės urbanistinės kultūros, sukūrėme unikalių industrinių virtuvės baldų asortimentą, kuris praturtins jūsų virtuvę ne tik funkcionaliais, bet ir išraiškingais elementais. Jei ieškote originalumo ir norite įgyvendinti drąsius sprendimus – industrinės virtuvės baldai Jums gali būti tinkamiausias variantas.

… jaučiate silpnybę minimalistinei elegancijai. Mūsų gaminti industriniai virtuvės baldai pasižymi minimalistine elegancija, kuri puikiai dera su šiuolaikinio stiliaus elementais. Tvarkingos linijos, metalo detalės ir neutralios spalvos, o kartais ir drąsūs sprendimai sukuria modernų, bet kartu ir jaukų interjerą.

… norite baldų, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų. Mes skiriame ypatingą dėmesį medžiagų pasirinkimui, todėl bendradarbiaujame tik su patikimais ir laiko patikrintais medžiagų tiekėjais. Naudojame kokybiškas medžiagas, dilimui atsparias detales ir kitus ilgaamžius elementus. Tai užtikrina ne tik baldų estetiką, bet ir patvarumą.

… pageidaujate, kad funkcionalumas ir praktiškumas derėtų su estetika. Mūsų industrinės virtuvės projektuojamos taip, kad atitiktų šiuolaikinio gyvenimo poreikius. Integruotos spintelės, lankstūs daiktų saugojimo sprendimai ir praktiški stalviršiai – pagrindinės funkcionalumą garantuojančios detalėms, kurioms mes skiriame daug dėmesio. Integruotos elektros jungtys ir kita moderni įranga suteikia jums galimybę būti šalia šiuolaikinio gyvenimo ritmo.

… domitės drąsiais ir nestandartiniais sprendimais. Mūsų baldų gamybos patirtis jau leidžia eksperimentuoti, sėkmingai suprojektuoti ir įgyvendinti net ir nestandartinius, sudėtingesnius sprendimus. Tad esame pasiruošę įgyvendinti bet kokius industrinės virtuvės baldų projektus.

Mūsų industriniai virtuvės baldai leidžia eksperimentuoti su spalvomis, suteikdami galimybę sukurti unikalią ir išraiškingą virtuvę. Metalinių detalių kontrastai su neutraliomis spalvomis suteikia drąsos ir dinamiškumo bet kokiai patalpai.

Susisiekite ir pasidomėkite plačiau industriniais virtuvės baldais, jei siekiate sukurti erdvę, kurioje dizainas susijungtų su funkcionalumu, o virtuvė taptų šių laikų modernizmo atspindžiu. ALANTAS – ne tik gamybos įmonė. ALANTAS – jūsų stiliaus partneriai kuriant unikalų namų interjerą. Įsigijus ALANTAS industrinę virtuvę, galite būti tikri, kad turėsite ne tik patikimą, bet ir patogią virtuvę, atitinkančią jūsų aukščiausius standartus.

Stilius

Industrinis

Fasadas

Dažyta plokštė (MDF)

Stalviršis

Aukšto slėgio laminatas

Rankenėlės

Juodos matinės

Stalčiai ir lankstai

Su lėto uždarymo funkcija

 

Mėgstantiems industrinį stilių ir nestandartinius sprendimus, patiks ši virtuvė. Spintelės pagamintos iš dažytos plokštės su laminuotu aukšto slėgio stalviršiu. Puikus spalvų bei formų derinys!

URBAN

Stilius

Industrinis

Fasadas

Dažyta plokštė (MDF) su filingu

Stalviršis

Compact HPL

Rankenėlės

Nerūdijančio plieno

Stalčiai ir lankstai

Su lėto uždarymo funkcija


Virtuvė, kur visos detalės šiuolaikiškos ir originalios: ąžuolo masyvo lentynos, netradicinės formos rankenėlės, plonas stalviršis ir po juo montuojama plautuvė. Organiškas spalvų ir formų  derinys!

VICTORIA

Stilius

Minimalistinis, industrinis

Fasadas

Laminuota plokštė (LMDP)

Stalviršis

Aukšto slėgio laminatas

Rankenėlės

Juodos matinės

Stalčiai ir lankstai

Su lėto uždarymo funkcija

 

Minimalistinė virtuvė mažoms patalpoms. Fasadai iš laminuotos plokštės, modernus išplanavimas, pagal ergonominius reikalavimus sumontuota buitinė technika. Apgalvota iki smulkmenų – dėmesio neblaško nereikalingos detalės. Ekonomiškas variantas taupantiems!

MINT

Stilius

Kaimiškas, industrinis

Fasadas

Laminuota plokštė (LMDP)

Stalviršis

Aukšto slėgio laminatas

Rankenėlės

Nerūdijančio plieno

Stalčiai ir lankstai

Su lėto uždarymo funkcija

 

Didelė ir patogi virtuvė nebijantiems drąsių sprendimų: juodas fasadas, aktyvaus rašto sienos plytelės ir suolas vietoje įprastų kėdžių. Kviečiame paeksperimentuoti ir kartu sukurti Jums tinkamiausią virtuvės dizainą.

EAST

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.